ADRES Altıntaş Mh. Hürriyet Cd. No:205/1 Nazilli-AYDIN
TELEFON +90 850 840 03 02
E-POSTA info@venustelekom.com.tr
BAYİİ GİRİŞİ

Bayi Sözleşmesi

Üyelik Sözleşmesi

     İşbu üyelik sözleşmesi Venustelekom.com.tr sitesi üyesi (yani siz ) ile Venustelekom.com.tr arasında tesis edilecek olan bir işbirliği ve çalışma şartları metnidir. Kabul etmeden önce lütfen dikkatlice okuyunuz. Sitemize üye olmanız ve sitemizi kullanmanız tüm bu üyelik ve kullanım şartlarını kabul etmiş olmanız anlamına gelir. Bu kurallar Venustelekom.com.tr yönetimi tarafından gerek görüldükçe değiştirilebilir, kuralları değiştirme konusunda her hakkımız saklıdır. Siteye üye olan veya ziyaret eden veya herhangi bir şekilde faydalanan herkes bu kurallarda yapılabilecek değişikliklerden sonra çıkan üyelik sözleşmesinde yenileme kısmından yeni sözleşmeyi “okuyup okudum” demeden işlemlerine devam edemez. Yenilenmiş kuralları okuyup uygun bulmadığı kısımlar var ise üyeliğini sonlandırmak veya çalışmaya devam edip değiştirilmiş kurallara da değiştirildiği şeklinde uymak yükümlülüğündedir. Buradan üye olunarak bu kuralların kabul edilmiş olması sitenin, siteyi herhangi bir kullanım yolu tercih edildiğinde de (Çağrı merkezi, Sesli Yanıt Sistemi, SMS veya daha ileride aktif edilebilecek her türlü kullanım şeklinde) yukarıdaki yükümlülüklere uyulmasını gerektirir. İşbu üyelik sözleşmesi bu sitedeki hizmetin herhangi bir ortamda kullanılması halinde de geçerlidir. Üye buradaki şartlar çerçevesinde çalışan sistemin kurallarından dolayı herhangi bir şekilde itiraz hakkı bulunmadığını, hukuki bir dava sebebi bile teşkil etmeyeceğini üye olarak ve siteyi kullanarak kabul ve beyan eder.

Üyelik anlaşması şartları

1) Venustelekom.com.tr hiçbir şekilde, üyelerinin üye olurken vermiş oldukları özel bilgileri aynı şirkete ait siteler haricinde kullanamaz ve paylaşamaz.

2) Venustelekom.com.tr sitesine üye olunurken kullanılmış pilot numara (aynı zamanda kullanıcı adı) ile birden fazla üyelik tesis edilemez.

3) Bayilik başvurusu onaylandıktan sonra onay mesajı cep telefonunuza sms – kısa mesaj olarak gönderilir. Bu numara olmadan sistemimize giriş yapamazsınız. Her üyenin şifresinin ve parolasının korunması kendi sorumluluğundadır. Venustelekom.com.tr şifrenizi ve üyeliğinizi koruyabilmeniz icin ekstra güvenlik seçenekleri geliştirmiştir. Üyeliğin ve şifrelerin korunması tamamen üyelerin sorumluluğundadır, Venustelekom.com.tr bu konu ile ilgili hiçbir noktada sorumluluk kabul etmez.

4) Venustelekom.com.tr üyelikleri kurumsal olarak yapılmaktadır. Hiçbir şekilde devredilemez, başkasına ödünç verilemez, kullandırılamaz. Tüm bunlardan kaynaklanacak sorumluluklar tamamen kurumların kendilerine aittir. Venustelekom.com.tr bu konu ile ilgili hiç bir sorumluluk taşımaz.

5) Venustelekom.com.tr a üye olurken verilen bilgilerin doğru olduğu kabul edilir. Kaydedilmiş cep telefon numarasına yapılacak her türlü bilgi gönderimi otomatikman üyeye ulaşmış kabul edilir. Bu iletişimde yapılmış yanlış bildirimlerden dolayı oluşabilecek karışıklık ve zararlardan Venustelekom.com.tr sorumlu değildir.

6) Bayilik başvurusunda bulunulurken verilen bilgilerin doğru olmadığının tespit edilmesi bayiliğin onaylanmamasına ya da varsa onaylanmış bayiliğin iptaline sebep teşkil eder. Bayilik hesabında bulunan veya kalan bakiye ile ilgili olarak Venustelekom.com.tr sitesi yönetiminin kanuni herhangi bir sorun oluşup oluşmadığının anlaşılabilmesi açısından 90 iş günü bekletebilir, üyelik bilgilerini bilerek veya bilmeyerek yanlış vermiş olan üye herhangi bir hak talep edemez. Yanlış bilgi verildiğinde üyeliğin iptal edilmesi veya edilmemesi karar yetkisi tamamen Venustelekom.com.tr a aittir.

7) Kontör gönderim esnasında yanlış/hatalı yazılmış numaralar ile ilgili olarak Venustelekom.com.tr herhangi bir sorumluluk kabul etmez (Sistem otomatik olduğundan dolayı hiçbir şekilde iptal edilememektedir.).

8) Bayinin bakiyesi bulunmamasından dolayı gerçekleştirilememiş işlemlerden Venustelekom.com.tr sorumlu değildir.

9) Teknik sorunlardan dolayı Venustelekom.com.tr sitesine erişim mümkün olmayabilir veya ana sağlayıcılardan alınan hizmetlerde kesiklik veya çalışamamazlık olabilir. Venustelekom.com.tr bunlardan dolayı sorumlu tutulamaz.

10) Venustelekom.com.tr sitesinde bulunan bilgi, içerik yazı veya burada belirtilmemiş herhangi bir materyalin başka sitelerde kullanılması yasaktır. Ancak kaynak göstermek kaydı ile alıntı yapılabilir. Sitenin her türlü hakkı Venustelekom.com.tr – VENÜS Telekomünikasyon Kontör Otomotiv İnşaat Turizm ve San. Tic. Ltd. Şti.

 

aittir.

11) Pilot numara olarak verilmiş numaranın (kullanıcı adı) üyeye ait olması bir mecburiyettir. Kaydedilen üyelikte ilk iletişim sms ile yapıldığı için. Yanlış numara ile üye olunması ve numaranın da başkasına ait olması hallerinde, sms i almış olan asıl kişinin sitemize başvurup bildirmemesi halinde o numaranın kullanımından kaynaklanacak sorunlarda Venustelekom.com.tr sitesi herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

12) Venustelekom.com.tr herhangi bir neden belirtmeksizin üyelerinin kullanım servislerini kısıtlama, bayilikten çıkarma, kullanım şeklini değiştirmek hakkına sahiptir.

13) Venustelekom.com.tr yasal mercilerden gelen kullanım detayı veya üye bilgileri gibi bilgileri paylaşma talepleri halinde “mahkeme kararı olmaksızın!” paylaşıp paylaşmamakta serbesttir. Hukuki ve Türkiye Cumhuriyeti’nde geçerli bir mahkeme kararı olmadığı sürece bilgilerin paylaşılması konusunda hiçbir şekilde zorunlu tutulamaz.

14) Üye Venustelekom.com.tr sitesinin bilgisi veya izni olmaksızın site adına herhangi bir girişimde bulunamaz, materyallerini kullanamaz ve herhangi bir anlaşmaya dâhil edemez. Bu tarz durumlarda Venustelekom.com.tr’ nin hizmetini kesmesi anlaşmaya muhatap taraflar karşısında herhangi bir sorumluluğunu doğurmaz.

15) Üyenin kendi özel bilgilerini, şifresini veya telefonunu Venustelekom.com.tr sitesinin ihmali veya paylaşımı olmaksızın başkalarına okutmuş, bilgilendirmiş veya kullandırmış olmasından dolayı oluşabilecek zararlardan sitemizi sorumlu tutamaz. Bu konudaki sorumluluk tamamıyla üyenin kendisine aittir.

16) Venustelekom.com.tr tüm bayiliklere ayrı ayrı olmak üzere değişik satın alma şartları ve kampanyaları düzenleyebilir, bu şartlar alım kotalarına, alım şartlarına ve alım miktarlarına bağlı olarak değişim gösterebilir. Diğer üyelerin bu neden dolayı herhangi bir itiraz veya dava hakkı bulunmamaktadır.

17) Venustelekom.com.tr üzerinde 90 gün işlem yapmamış üyelikler içerisinde bakiye bulunsun bulunmasın silinirler. Bayiler zaman aşımı nedeni ile iptal edilmiş bayiliklerden veya içerisindeki kontörlerden dolayı herhangi bir hak talep edemezler. İşbu bayilik anlaşmasının kabul edilmesi ile bu haklarından peşinen feragat etmiş sayılırlar.

18) Venustelekom.com.tr sistemine üyelik gerçekleştiren bayiler Venustelekom.com.tr – VENÜS Telekomünikasyon Kontör Otomotiv İnşaat Turizm ve San. Tic. Ltd. Şti.  tarafından gönderilecek her türlü bildirim/tanıtım SMS lerini ve elektronik postalarını almayı peşinen kabul ederler, bu bildirimleri almak istemediklerini bildiren talepleri karşısında en geç 5 iş günü içerisinde bayilikleri silinmek sureti ile bu SMS leri veya elektronik postaları almaları engellenir. Bayiliklerinin silinme talebinde bulunmadan, kendilerine ulaştırılacak olan kısa mesajlar ve elektronik postalar ile ilgili olarak herhangi bir dava açma, kanuni süreç başlatma haklarından peşinen feragat ettiklerini sitemize bayi oldukları andan itibaren kabul ve beyan ederler.

19) Firmamız vergi mükellefi olması nedeni ile tüm üyelerimizin faturaları her ay şirket adreslerine gönderilmektedir. Bu gönderimlerde bayinin kayıt esnasında vermiş olduğu şirket adresleri resmi tebliğ ve bildirim adresleri olarak kabul edilir ve bu kayıtlarda bulunan bilgiler doğrultusunda gönderimler gerçekleştirilir. Faturaların ulaşmaması halinde bayinin firmamıza bilgi vererek tekrar basılı olarak adresine gönderilmesi sağlanır. Üye; üyeliğini gerçekleştirirken, okuduğunu ve onayladığını kabul etmiş olduğu bu sözleşme maddeleri gereği, bu konuda herhangi bir itiraz veya zarar talebinde bulunma hakkından feragat eder.

20) Herhangi bir hukuki anlaşmazlık vukuu bulduğunda Aydın / Nazilli mahkemeleri yetkili kılınmıştır.

21) İşbu üyelik anlaşması toplam 21 (yirmi bir) maddeden ibaret olup, üye bayilik anında okunduğunun ve şartların kabul edildiğinin belirtilmesi sonucunda üyeliği gerçekleştirilir.

 

 

 

 

Bayi Kaşe – İmza